Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
    Strona główna
Domki:
    rodzinne z poddaszem
    rodzinne parterowe
    letniskowe 3-osobowe
    letniskowe 4-osobowe
Pokoje
    2, 4-osobowe
 
 
 
Położenie i atrakcje turystyczne Rowów Oferta wypoczynku nasze domki Cennik Plan ośrodka Regulamin Rezerwacja

UWAGA:

Informujemy, że na terenie Ośrodka wypoczynkowego „Za Wydmą” w Rowach przy ul. Wczasowej 7 powstaje budynek mieszkalny, którego budowa w okresie lipiec – sierpień 2024r. będzie wstrzymana, a plac budowy odpowiednio zabezpieczony przed dostępem. Usytuowanie budynku wskazane jest na planie ośrodka. Dane o inwestycji dostępne na stronie www.apartamenty.rowy.info

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS POBYTU W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM „ZA WYDMĄ” w ROWACH

 1. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 14:00 do godz. 20:00.
 2. Uregulowanie płatności za pobyt w dniu zakwaterowania u zarządcy ośrodka.
 3. Zużycie energii elektrycznej – opłata naliczana zgodnie z obowiązującym cennikiem na koniec pobytu według wskazań licznika (dotyczy domków letniskowych trzyosobowych, czteroosobowych oraz domków rodzinnych).
 4. Zużycie wody – opłata naliczana zgodnie z obowiązującym cennikiem na koniec pobytu według wskazań wodomierza (dotyczy domków rodzinnych).
 5. Poszewki pościelowe własne – istnieje możliwość wypożyczenia bielizny pościelowej w cenie 20 zł/1 kpl/pobyt
 6. Opłata za sprzątanie końcowe – zgodnie z obowiązującym cennikiem – opłata pobierana z góry w dniu zakwaterowania.
 7. Osoby zakwaterowane w ośrodku zobowiązane są do segregacji odpadów zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami.
 8. Zwierzęta mogą przebywać w ośrodku z ważną kartą szczepień za dodatkową opłatą 80 zł/7 dni. Wymaga się prowadzania psów na smyczy, w kagańcu oraz do natychmiastowego sprzątania zanieczyszczeń spowodowanych przez zwierzęta na terenie ośrodka.
 9. Parkowanie samochodów na terenie ośrodka jest możliwe tylko na wyznaczonych miejscach. Za parkowanie nie jest pobierana opłata.
 10. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji klienta z rezerwacji.
 11. Zarządca ośrodka może dokonać zwrotu kwoty zadatku pomniejszonego o koszty operacyjne w wysokości 100 zł, gdy dokona powtórnej sprzedaży całego okresu wynajmu, którego dotyczyła rezygnacja.
 12. W przypadku skrócenia pobytu w ośrodku przez klienta, wpłacona należność za zarezerwowany pobyt nie podlega zwrotowi.
 13. Wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 9:00. W miarę możliwości prosimy o zachowanie należytej staranności w utrzymaniu czystości wynajmowanego lokalu w trakcie pobytu , oraz w dniu przekazywania domku kierownikowi ośrodka. Prosimy, aby w dniu wyjazdu pozostawić po sobie porządek i domek w takim stanie, jaki zastali Państwo w dniu przyjazdu.
 14. W przypadku nie respektowania zasad współżycia społecznego (zakłócanie spokoju, dewastacja mienia itp.), zarządca ośrodka ma prawo odmówić dalszego zakwaterowania.
 15. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00 – 6:00.
 16. W przypadku korzystania ze świetlicy po godzinie 22.00 prosimy o zachowanie zasad „ciszy nocnej” ze szczególną dbałością (świetlica sąsiaduje z pokojami gościnnymi).
 17. Za opiekę nad dziećmi bawiącymi się w świetlicy i na placu zabaw odpowiedzialni są rodzice lub opiekunowie prawni.
 18. Palenie tytoniu w domkach, pokojach (również klatce schodowej) i świetlicy jest zabronione. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w domkach i pokojach grzałek, żelazek elektrycznych oraz innych podobnych urządzeń, które nie stanowią wyposażenia domku i pokoi.
 19. Każdy klient podlega odrębnie przepisom Prawa polskiego oraz przepisom wynikającym z prawa lokalnego.
 20. Na terenie ośrodka recepcja czynna jest:
  LIPIEC-SIERPIEŃ
  • od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-11:00 oraz 16:00-19:00.
  • w soboty w godz. 8:00 – 20:00.
  • w niedziele w godz. 9:00 – 12:00.
 21. W przypadku jakichkolwiek awarii lub innych nagłych wypadków, należy zgłosić je zarządcy ośrodka, a w razie potrzeby powiadomić odpowiednie służby, takie jak: straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja, pogotowie energetyczne i inne.
 22. Zobowiązuje się osoby zakwaterowane w ośrodku do skutecznego zamykania bramy wjazdowej i furtki na klucz w godz. 22:00 – 8:00.